آنلایناکشنبازی

دانلود بازی Combat Squad برای اندروید و آی او اس

phonotomy.ir/comabt-squad

Combat Squad یک بازی آنلاین تیراندازی اول شخص است. این بازی چندان عالی نیست اما ویژگی های خوبی مانند نبرد آنلاین یک درقابل یک یا پنج در مقابل پنج را دارا می‌باشد. در Combat Squad می‌توان از بین 7 نوع مختلف بازی چند نفره یکی را انتخاب کرده و با دیگر بازکنان به رقابت پرداخت. این بازی چندان بد هم نیست اما قطعا به پای عناوینی مانند Critical Ops یا Modern Combat نمی‌رسد. طرفداران بازی های تیراندازی اول شخص ( First Person Shooter ) می‌توانند برای مدتی از این بازی لذت ببرند.

 

 

ویژگی ها

 

 

  • تیم خود را بسازید، شخصی سازی و رهبری کنید.
  • یک تاکتیک مناسب در برابر دشمنان خود به کار بگیرید : استراتژی و تاکیتیک های خود را قبل از جنگ مشخص کرده و در طول نبرد تیم خود را رهبری کنید.
  • به وسیله سیستم DIVE بهترین تصمیم را در بهترین مکان و زمان بگیرید .
  • سبک بازی که برای شما مناسب است را پیدا کنید: با استفاده از انواع مختلف سلاح و مزدوران، از امکانات آن بی حد و حصر استفاده کنید.
  • تیم خود را با مهارت های منحصر به فرد شخصی سازی کنید: انتخاب از مهارت های بقا، تسلط و … برای به دست آوردن ویژگی های خاص برای مبارزه.
  • مبارزه آنلاین یک در مقابل یک : مبارزه با بازیکنان در سرتاسر دنیا
  • مبارزه آنلاین پنج در مقابل پنج : به همراه هم تیمی های خود در سرتاسر دنیا با تیم مقابل خود به نبرد بپردازید.
  • دارای هفت حالت مختلف بازی چند نفره

 

 

اسکرین شات

 

 

ویدیو

 

 

 

امتیاز Combat Squad در گوگل پلی

 

 

phonotomy.ir/combat squad - google-play-rank

 

 

 

 

 

 

 دانلود 

 

phonotomy.ir/combat squad-download-app-store phonotomy.ir/adventure-combat squad-google-play

 

 

 

 

 

 

 

آموزش دانلود از پلي‌استور:

 
 در صورتي که بعد از انتخاب گزينه دانلود و انتقال به پلي‌استور با پيغام «This item is not available in your country» مواجه شديد، مي‌توانيد از ربات تلگرامي apkdl_bot@ براي دريافت فايل Apk برنامه استفاده کنيد. لينک پلي‌استور برنامه را کپي (با راست‌کليک يا لمس طولاني روي “دانلود از Google play”) و به اين ربات ارسال کنيد تا بعد از چند لحظه، فايل APK براي شما ارسال شود.

 

 

 

nima noori
نویسندهnima noori

پاسخ دهید