اکشنبازی

دانلود بازی DEATH DOME برای اندروید و آی او اس – آخرین ورژن

بازی death dome

دانلود بازی DEATH DOME

هیچ کس به یاد نمی آورد که همه چیز  از کجا شروع شد … اما در زمان های خیلی دور … در همه جا بود.

ویروس “M” … بسیاری از افرادی که علائم ابتلا به آن را از خود نشان دادند در عرض چند روز از بین رفتند … اما دیگران خیلی خوش شانس نبودند. جهش در سراسر شهر قابل مشاهده است. شهر Palamira به خاطر گرفتار شدن به این بیماری، قرنطینه شده است. بعضی آن را “منطقه ایمن” نامیده اند، اما بیشتر افراد آن را به عنوان گنبد مرگ یا DEATH DOME می‌شناسند.

ویروس M در داخل قصر مرگ قوی تر شد و در نهایت به اندازه کافی قدرتمند شد تا بدون میزبان خود زندگی کند. به اندازه کافی قوی برای تبدیل شدن به … The Behemoths!

تنها نامی که من می دانم این است که ققنوس هستم، من هیچ خاطره ای از اینکه قبلا چه کسی بودم در ذهنم ندارم … چیزی که من می دانم این است که آنها هرگز گنبد را از بین نمی برند در حالیکه Behemoth ها هنوز زنده هستند بنابراین من باید همه آنها را نابود کنم … به تنهایی!

 

 

 

اسکرین شات

 

 

 

تریلر بازی DEATH DOME

 

 

 

 

امتیاز بازی DEATH DOME در گوگل پلی

 

 

بازی death dome

 

 

دانلود

 

حجم : 475 مگابایت

 

 

دانلود بازی death dome دانلود بازی death dome

 

 

 

 

 


 

آموزش دانلود از پلي‌استور:

 در صورتي که بعد از انتخاب گزينه دانلود و انتقال به پلي‌استور با پيغام «This item is not available in your country» مواجه شديد، مي‌توانيد از ربات تلگرامي apkdl_bot@ براي دريافت فايل Apk برنامه استفاده کنيد. لينک پلي‌استور برنامه را کپي (با راست‌کليک يا لمس طولاني روي “دانلود از Google play”) و به اين ربات ارسال کنيد تا بعد از چند لحظه، فايل APK براي شما ارسال شود.

 

 

nima noori
نویسندهnima noori

پاسخ دهید