بازیپازل

دانلود بازی Meshi Quest: Five-star Kitchen برای اندروید و ios – مدیریت رستوران

بازی Meshi Quest: Five-star Kitchen

دانلود بازی Meshi Quest: Five-star Kitchen – بازی مدیریت رستوران برای اندروید و آی او اس

دو دقیقه در روز بازی کنید!

کمی وقت آزاد دارید؟ بیاید آشپزی کنیم!

آشپزی آسان است – فقط با کشیدن و رها کردن! رستوران های مختلف را مدیریت و انواع و اقسام غذای های جالب را سرو کنید. هر دور فقط دو دقیقه طول می‌کشد پس هر زمان که حوصله‌ی شما سر رفت بازی را اجرا کرده و شروع به پخت غذا های خوشمزه و زیبا کنید.

انواع و اقسام غذا های خوشمزه ژاپنی!

بیش از 200 دستور غذای مختلف

مردم جهان عاشق غذا های ژاپنی مانند : Sushi, yakitori, ramen, soba noodles, katsu curry شده‌اند….پخت تمام غذا های ژاپنی را امتحان کنید، از غذا های لاکچری گرفته تا غذای مردم عادی. البته هیچ بازی مدیریت رستورانی بدون غذا های چینی و همبرگر های مختلف کامل نخواهد بود پس این غذا ها هم در بازی بازی Meshi Quest: Five-star Kitchen موجود هستند.

مشتری های خود را تحت تاثیر قرار دهید.

غذا ها را با سرعت سرو کنید.

هرچه سریع‌تر غذای مشنری های خود را آماده کنید، اگر آنها را برای مدت طولانی منتظر بگذارید عصبانی و ناراضی خواهند شد. بنابراین مدیریت زمان نیز اهمیت دارد.

بهترین شهر خوشمزه دنیا را بسازید. هر چه بیشتر آشپزی کنید شهر شما سریع تر پیشرفت خواهد کرد. شما با یک رستوران کوچک سوشی شروع میکنید، اما همانطور که مراحل را پشت سر میگذارید، سالن غذاخوری شما نیز ارتقا مییابد – و همینطور ثروت شما! مراحل را یکی پس از دیگری رد کنید تا بتوانید رستوران های قفل شده را نیز باز کنید اگر به اندازه کافی معروف شوید، چه کسی می داند – شما ممکن است برخی از مشتریان غیر انسانی را نیز جذب کنید!

 

 

 

اسکرین شات

 

 

تریلر بازی Meshi Quest: Five-star Kitchen

 

 

 

امتیاز بازی Meshi Quest: Five-star Kitchen در گوگل پلی

 

 

دانلود

 

 

 

 

 

 

 

 


آموزش دانلود از پلي‌استور:

 در صورتي که بعد از انتخاب گزينه دانلود و انتقال به پلي‌استور با پيغام «This item is not available in your country» مواجه شديد، مي‌توانيد از ربات تلگرامي apkdl_bot@ براي دريافت فايل Apk برنامه استفاده کنيد. لينک پلي‌استور برنامه را کپي (با راست‌کليک يا لمس طولاني روي “دانلود از Google play”) و به اين ربات ارسال کنيد تا بعد از چند لحظه، فايل APK براي شما ارسال شود.
nima noori
نویسندهnima noori

پاسخ دهید