مقایسه

مقایسه دوربین پیکسل 2 ایکس ال و آیفون 8 پلاس

مقایسه دوربین پیکسل 2 ایکس ال و آیفون 8 پلاس

مقایسه دوربین پیکسل 2 ایکس ال و آیفون 8 پلاس – pixel 2 XL و Iphone 8 plus دو گوشی پرچمدار و بالارده از کمپانی های گوگل و اپل می‌باشند. هر دوی این گوشی ها، دوربین های بسیار با کیفیتی دارند که در اینجا می‌توانید ویدیوی مقایسه دوربین پیکسل 2 ایکس ال و آیفون 8 پلاس را مشاهده کنید.

 

 

مقایسه دوربین پیکسل 2 ایکس ال و آیفون 8 پلاس

 

 

 

 

 

مقدمه بررسی پیکسل 2 ایکس ال

 

در بسیاری از جهات، نسل گذشته پیکسل های گوگل گوشی های بسیار خوبی محسوب می‌شدند. آنها ساده و سریع بودند همچنین دوربین های شگفت انگیزی داشتند. صرفه نظر از طراحی نه چندان خوبشان، پیکسل و پیکسل ایکس ال را می‌توان جزء بهترین گوشی های عرضه شده در 2016 دانست. حال گوگل با دو گوشی دیگر به بازار باز گشته، و مطمئنا زمان و دقت بیشتری برای طراحی و ساخت این گوشی ها به خرج داده است. پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس ال سریع‌تر هستند و طراحی منحصر به فردی دارند. همچنین این گوشی‌ها از فناوری هوش مصنوعی گوگل بهره می‌برند که این موضوع باعث پیشرفته‌تر شدن آنها شده است. در ادامه با بررسی Pixel 2 و Pixel 2 XL همره باشید.

برای مطالعه ادامه بررسی پیکسل 2 ایکس ال کلیک کنید

 

بیشتر ببینید :

تست مقاومت پیکسل 2

 

مشخصات پیکسل 2 ایکس ال

 

 

مقدمه بررسی آیفون 8 پلاس

 

 

اپل هر ساله در ماه سپتامبر، یک آیفون را به کاربران معرفی می‌کند و به شما قول می‌دهد که این آیفون جدید، بهترین آیفون تولید شده است. اما چه حسی به شما دست می‌دهد وقتی خبردار می‌شود که اپل، نه یکی و نه دو تا، بلکه سه آیفون جدید معرفی کرده است. چگونه آنها را از یکدیگر جدا می‌کنید؟ چگونه پی می‌برید که کدام یک واقعا بهترین آیفون موجود است؟ مخصوصا وقتی که همه آن گوشی ها در یک زمان به بازار عرضه نمی‌شوند. در حال حاضر رقابتی نابرابر بین آیفون 8 ، آیفون 8 پلاس و آیفون 10 شکل گرفته است. هر سه این گوشی ها در یک زمان معرفی شدند اما iphone 8 و iphone 8 plus همین حالا فروش خود را آغاز کرده اند. آیفون 10 دارای صفحه نمایش اولد بدون حاشیه و فناوری Face ID است که این فناوری به شما اجازه می‌دهد تنها با نگاه کردن به گوشی خود قفل آن را باز کنید. آیفون 8 همان شکل و ظاهر iphone 6 , iphone 6s و iphone 7 را داراست و در ظاهر تغییراتی کمی نسبت این گوشی ها داشته است.

برای مطالعه ادامه بررسی آیفون 8 پلاس کلیک کنید

 

بیشتر ببینید :

تست مقاومت آیفون 8

 

جعبه گشایی آیفون 8 پلاس

 

آیا آیفون 8 ضد آب است؟

 

nima noori
نویسندهnima noori

پاسخ دهید